Anna Abreu palasi Instagramiin – tässä 8h sitten lisätty kielikuva!

Anna Abreu rikkoi somehiljaisuuden ja tuli takaisin. Hän on nyt Abreu.

Julkaistu:

Moni mietti, että onko se Abreun Anna tullut hulluksi, kun se poisti kaikki kuvansa Instagramista ja oli muutenkin ihan oudon salaperäinen. No, Anna tuli takaisin uuden Soo soo -biisinsä myötä, ja hänen taiteilijanimensä on nyt Abreu. Ihan vaan Abreu.

Anna ei ole ehtinyt lisätä 129 000 seuraajalleen toistaiseksi kuin 8 kuvaa, joista suurin osa on Abreu-logolla varustettuja biisiklippejä.

Pari häntä itseään esittävääkin kuvaa on joukossa. Toisessa niistä Anna vähän kuin läähättää. Eli kieli on pitkällä kuin Miley Cyruksella konsanaan.

Artistin vastikään julkaisema Soo soo -biisi kertoo siitä, että naisella on rajat, jotka hän itse määrittää. Hänellä on oikeus sanoa, miten nopeasti edetään. Anna on itsekin osallistunut metoo-kampanjan keskusteluun kertomalla, että häntä on seksuaalisesti ahdisteltu.

👅 📷: @andreikipahti

Henkilön ABREU (@iamabreu) jakama julkaisu

📸: @andreikipahti

Henkilön ABREU (@iamabreu) jakama julkaisu