Pienen tytön äiti Iida Vainio kertoo tuoreessa julkaisussaan, kuinka hänen elämänsä on ollut viime aikoina ihanaa. Ne liittyvät moneen asiaan, joita hän on tehnyt ja kokenut sekä yksin että yhdessä perheensä kanssa.
– Paras kevät ikinä, hehkuttaa Iida.
Iidan hehkutus koskee hänen mukaansa hänelle kevään aikana tapahtuneita asioita. Hän listaa niissä ristiäiset, podcastin, treenaamisen, opiskelun ja parhaan seuran.
Lue myös: Iida Vainiolla tärkeää kerrottavaa – hänestä itsestään
Kaunotar hehkuu julkaisunsa kuvassa ja kertoo syynä olevan hiuksien ja ripsien viimeistelyn. Hän kertoo käyneensä myös ihanassa paikassa joogassa.
Lue myös: Iida Vainion kunto yllätti – teki paljastuksen
Iidan rakas Archie Cruz on laittanut tähän julkaisuun sydänemojin.
Jos upotus ei näy, avaa se auki tästä.
Iidalla ja Archiella on yhteinen podcast
Iidan ja Archien tytär kastettiin 22. maaliskuuta. Nimeä ei ole kerrottu julkisuuteen. Juhlista nähtiin kuvia mm. molempien Instagram-tarinoissa.
Parilla on yhteisen tyttären lisäksi myös yhteinen podcast Parisuhdeterapiaa. He pohdiskelevat siinä maailman menoa, parisuhdettaan ja kaikkea muuta maan ja taivaan väliltä.