Madonna on sydämistynyt Giorgio Armanin lausunnosta. Sanailu juontaa juurensa laulajattaren surullisen kuuluisaan esiintymiseen BRIT Awards –gaalassa viime kuun puolella.
Madonna oli pukeutunut Armanin asuun. Hän lensi lavalle rähmälleen, kun yksi taustatanssijoista yritti suunnitellusti repäistä viitan popstaran yltä. Myöhemmin Madonna pisti kaatumisensa Armanin liian tiukkaan sidotun viitan piikkiin. Tästä nokkaantuneensa muotiguru luonnehti laulajaa julkisesti ”melkoisen haastavaksi ihmiseksi”.
Nyt Madonna vuodattaa tuntojaan Sun-lehdessä. Hän ei ymmärrä, miksi mies meni sanomaan moista. Laulaja kertoo olleensa aivan monttu auki lukiessaan kommentin lehdestä. Hän oli kuulemma saanut Armanilta esityksen jälkeen kukkiakin. Viestissä suunnittelija oli ylistänyt, kuinka ammattimaisesti Madonna oli jatkanut esitystään.