Mediapersoona Jaajo Linnonmaa on neljän lapsen isä. Hänellä on jouluna 2014 syntyneet kaksostyttäret sekä marraskuun alussa 2016 syntynyt tytär ja toukokuussa 2020 syntynyt poika.
Jaajo julkaisi sometililleen erikoisen kuvan, jossa esiintyy häntä paljon muistuttava nuori. Hän kertoo julkaisussaan, missä tilanteessa kuva on otettu. Hän myös miettii humoristiselta vaikuttavalla tavalla, voisiko kuvassa olla hänen poikansa.
Lue myös: Jaajo, tuleeko Superterassi ensi vuonnakin? Epävarmaa…
– Olihan jännä hetki nähdä Ruotsin ravilähetyksessä poikani, jota en tiennyt minulla olevan, kirjoittaa Jaajo.
Kuvassa on myös toinen henkilö, joka näyttää myös suomalaiselta julkisuuden henkilöltä. Julkaisussa mainitaan myös hänet.
– Kysymykseni menee kuitenkin Olli Herman. Oletko ollut Tukholmassa n.18 vuotta sitten? kysyy Linnonmaa.
Kuva on saanut osakseen paljon ihmettelyä.
– Miten voikaan olla noin samaa näköä Jaajon ja Ollin kanssa, ihmettelee joku.
– No niin, on niin näköinen Julius että mitä tulikaan tehtyä 18v sitten? kirjoitta eräs hymynaaman kera.
– Lähes TASAN 18 v sitten muutin Tukholmaan puoleksitoista vuodeksi, on Herman kommentoinut julkaisua.
Jos upotus ei näy, avaa se auki tästä.