Malli ja yrittäjä Anne Kukkohovi oleilee tällä hetkellä Los Angelesissa, josta käsin hän on julkaissut usein tietoja elämästään. Yksi viimeisin kiinnostavin tieto on se, että hän on avannut Onlyfans-tilin. Nyt hän on paljastanut myös, mitä aikoo tilillänsä näyttää ja miksi hän ylipäätänsä avasi sen. Hän kertoo, että hänellä on paljon mielessä sen suhteen ja antaa siihen pienen alustuksen.
– Tein vihdoin OF tilin, koska lähes jokainen naispuolinen ystäväni sanoi, että “kaikki” on siellä. Mun ystäväpiiri koostuu monenlaisista ja monen ikäisistä rakkaista ihmisistä, kertoo Annen yhden syyn tilin avaamiseen.
Lue myös: Anne Kukkohovi synkissä ja voimaannuttavissa mietteissä: ”tulisin hulluksi ilman”
Anne paljastaa, että hän tunsi tilin avaamisen myötä häpeää, mutta aikoo näyttää, että mikä on soveliasta missäkin suhteessa. Hän haluaa muistuttaa, että oma kanava saa olla juuri sellainen kuin itse haluaa. Hän tietää, että joku antaa sitä kautta esimerkiksi tennisopetusta ja sieltä voi saada jopa siivousniksejä.
Jos upotus ei näy, avaa se auki tästä.
Tätä on ainakin tiedossa Annen tililtä
Anne alusti hyvin esimerkkiensä avulla sen, mitä hän itse aikoo tilillään julkaista. Esimerkit paljastivat sen, että siellä voi julkaista ihan tavallisistakin asioista. Hän osaa kertoa jo jotain, mitä hänen tilillään voitaisiin tulla näkemään.
– Lisäksi postaan jatkossa bikini- ja alusvaatekuvia sekä videoita ainoastaan OF:ssä. Tämä taas liittyy siihen, että haluan vetää jatkossa selkeän linjan Instagramini kanssa…jaaaa nyt en hetkeen kommentoi tätä asiaa, paljastaa Anne tilinsä sisällöstä.
Annelta on tullut jo uudempikin Instagram-julkaisu. Hän ei ole siinä bikineissä, kuten lupasi, että sellaisia kuvia ei enää hänen Instagram-tilillään nähdä. Hän seisoo kuvassa Los Angelesin kadulla farkut jalassa ja villatakki päällä pitäen samalla kiinni liikennemerkistä. Mukana on toinenkin kuva, jossa nähdään mainos, jossa puhutaan iästä.
Jos upotus ei näy, avaa se auki tästä