Diandra paljasti uskomattoman tiedon

Diandra on saanut paljon kehuja.

Julkaistu:

Laulaja Diandra Flores on ahkera keikkailemaan. Siihen liittyy hänen kertomansa uskomaton tieto.

– Täällä on menossa seitsemän keikan viikko! paljastaa laulajatar.

Lue myös: Diandra bongattiin mysteerimiehen kanssa: ”Mies palveli Didiä auliisti”

Diandra kertoo vielä, missä kaikkialla hän on viimeisten viikkojen aikana esiintynyt. Sen jälkeen saadaan tietää, missä hän tulee esiintymään.

– Kiitos eilisestä 2x loppuunmyyty Petäjäveden vanha kirkko, ja tästä illasta Ikaalinen! Viime viikolla kierrettiin 5 ihanaa keikkaa, kiitos Kempele, Tornio, Kemijärvi, Himos ja Puumala. Nyt me suunnataan kohti Valkeakoskea, huomenna Työväen Musiikkitapahtuma klo 19.30! kertoo Flores.

Diandralle on tullut paljon kehuja ahkeruudesta ja muustakin.

– On sulla vipinää mennä paikasta toiseen, pidä hauskaa ja muista levätä, kun voit, kommentoi joku.

– Olet upea, kaikkea hyvää sinulle, kirjoittaa eräs saaden Diandralta kiitokset ja hyvät kesän toivotukset.

– Kiitos eilisestä konsertista. Upeaa tulkintaa, hienoja stemmoja, sovituksia ja soitantaa teiltä kaikilta. Jotain jää kosketti erityisen paljon ja Rakkauslaulu tuntui syvällä sydämessä, kertoo joku keikalla käynyt.

Diandran julkaisu löytyy alta ja täältä.