Janne Kataja kiusoittelee videollaan – ”Tyttö vai poika?”

Eiköhän tämä selviä pian ilman maksuakin!

Julkaistu:

Juontaja Janne Kataja on pian neljän lapsen isä. Häneltä on tullut tämän vuoden puolella monia iloisia uutisia.

Katajalla on kaksi teini-ikäistä tytärtä, sekä pieni poika Alvar. Pojan äiti on hänen nykyinen puolisonsa Krista. Pari ilmoitti toisen yhteisen lapsen tulosta helmikuussa. Huhtikuussa saatiin tietää parin menneen naimisiin.

Lue myös: Janne Kataja on mennyt naimisiin – katso kuva

Pari ei ole kertonut, odottaako Krista tällä kerralla tyttöä vai poikaa. He tietävät sen nyt itse ja niin myös he, jotka ovat maksaneet Katajan eksklusiivisen materiaalin näkemisestä.

Kataja kiusaa ilmaiseksi hänen sometiliään seuraavia

Kataja kiusoittelee niitä someseuraajiaan, jotka eivät ole maksaneet hänen sisällöstään. Heille näytetään mustavalkoinen video, jossa Kristan käteen jää videon lopussa lapsen sukupuolta edustava kukkakimppu.

Lue myös: Janne Kataja julkaisi kuvan veljestään – ”Se on sukuvika”

– Tyttö vai poika? kirjoittaa Kataja videossa, jossa hänellä on kädessään kaksi kukkakimppua.

Jos videossa olisi värit, selviäisi lapsen sukupuoli.

– Kukkakimpun väri sen kertoo. Video väreissä eksklusiivisella puolella! on Kataja kirjoittanut.

Aika moni arvelee, että kyseessä on tyttö. Video, joka ei sitä kerro, löytyy alta ja täältä.