Lindsay Lohan törttöili taas: Törmäsi autollaan ihmiseen!

14.03.2012

Näyttelijä Lindsay Lohanin ajotaidot eivät ole aikaisemminkaan vakuuttaneet, mutta eilen hän törmäsi toisen peltilehmän sijasta kaksijalkaiseen.

Asiasta uutisoi viihdesivusto TMZ. Näyttelijätär, joka on vakuutellut olevansa nykyisin kunnossa ja päihdevapaa, lähti hollywoodilaiselta Sayers-klubilta uudella Porchellaan. Lähtiessään hän töytäisi muuatta manageria, mutta oli onni onnettomuudessa, ettei tälle käynyt sen hassummin. TMZ:n mukaan paikalle tuli myös virkavalta. Ennestään siellä oli jo joukko paparazzeja.

Surkuhupaiseen tilaan itsensä viime vuosina ajanut näyttelijätär on tänä vuonna törttöillyt autonsa kanssa jo pariin otteeseen, ja livistänyt paikalta. Hänen 80 000 dollaria maksavan ja vain puoli vuotta vanhan ajopelinsä kyljet ovat kamalaa katsottavaa, niin naarmuiset ne ovat.

Kuvassa Lindsay Lohan elokuvan Machete mainoskampanjasta. Paha tyttö!